Annie Belgrabo Sunlight

Annie

Posila naší smečky ! Annie Belgrabo Sunlight

Andulka je holčička Grace a Sparkyho z našeho prvního vrhu A

Již od začátku, když bylo jasné, že miminka budou, jsem si přála, aby tam ta aspoň jedna holčička byla.. A ony hned tři :-) O to těžší bylo rozhodování, která z nich zůstane doma. Tmavá hlavička Angie, Aemie s bílou lysinkou na hlavičce, nebo Annie s náznakem bílé čárky na čumáčku - holčička s bleskem :-)

Jak štěňátka rostla, tím více se Andulka začala podobat své mamince Grace. Výrazem, stejnou dychtivostí, troškou nezávislosti :-) Navíc to byla ona, která jasně dávala najevo "tady chci zůstat , tady je to moje". Se kterou si i Boninka nejvíce hrála .. No hrála, ani ne, spíš se holky pěkně kočkovaly a provokovaly :-) I máma Grace se k tomu postavila způsobem "holka, tebe chci mít pod kontrolou, tebe musím vychovat" . A bylo rozhodnuto, ta do smečky zapadne! :-)

A tak je Annie - Andulka, právoplatným členem naší rodiny. Je to holčička zdravě zvídavá, nebojácná, učenlivá. S Boninkou jsou nerozlučná dvojka na hrátky, honění se. Je vidět, že k sobě mají věkově blízko.. Gracinka se ale přidává taky, nechce u toho přece chybět :-) , před ní má ale ten správný respekt. "Je to přece máma, k té si nemůžu dovolit všechno.."

Takže je u nás veselo a já Grace moc děkuji za tuto tmavou holčičku s bleskem na čumáčku :-)

A oběma holkám, za to jak moc mi pomáhají ji vychovávat, aby z ní byla ta správná bíglová. Našlápnuto teda má ! :-)