Vrh A

Tento vrh je pro mě srdeční záležitost a zároveň i jedinečný, jelikož toto budou i jediná štěňátka od Grace. Proto také doma zůstane jedna z holčiček.

Pejska pro Grace jsem vybírala velice dlouho a pečlivě. Chtěla jsem pro ni někoho, kdo se k ní hodí jak typově, rodokmenem (ten mají oba moc pěkný, líbí se mi spolu opravdu hodně), tak hlavně povahově. Pejska, který má udělané i zdravotní testy, aby se eliminovaly dědičné nemoci u štěňátek. To všechno Sparky splňuje a já jsem moc ráda, že tehdy ještě Pavlína Courtnová, teď už Pája, souhlasila s krytím.

Grace a Sparky
Grace a Sparky

Pár slov majitelky.. Sparky je chlapeček z jediného vrhu po Trixince (Adorable Andromeda of Great Olympia), po fence, která hodně dokázala nejen v agility, ale hlavně v dog dancingu. Po fence, která dokázala splnit i zkoušku třetího stupně, což zatím nikdo další nedokázal. Pro mě je to výjimečný vrh, všichni kluci včetně Sparkyho získali neskutečně ovladatelnou povahu. Sama pracuju v canisterapii se Sparkyho bráškou a sám Sparky si též zkusil, co to je být terapeutem a osvědčil se přímo báječně! Je to pes klidnější povahy, ale je velice vytrvalý, co se výletů týče, prostě dokud se jde, tak se jde i kdyby to mělo být 30 km, drží si pěkně svoje tempo, netáhne, je skvělej. Přála bych si mít více času a i se Sparkýskem zkusit nějakou loveckou zkoušku, ale pořád není všem dnům konec, šikovný by na to rozhodně byl ! :)

Štěňátka jsou odchována s tou největší láskou a péčí, jaké jsem schopná. Do nových domovů budou moct odcházet koncem července. Budou zvyklá jak na masíčko, tak i na granulky a to Yoggis, jelikož jsou dobrou alternativou přirozené stravy, kterou krmíme obě naše fenky. Budou socializovaná, zvyklá na lidi, pejsky, děti. Mazlící návštěvy jsou vítány:-) Budou očkovaná, odčervená, očipovaná, s europasem, PP a kupní smlouvou. Na cestu do nového domova se vydají vybaveni cestovním balíčkem. Rádi bychom se s nimi potkávali jak na výstavách tak i na společných výletech i různých akcích.

Takže pokud jste toto dočetli až sem, nějaké naše štěňátko se vám líbí a chcete se pro něj stát středobodem světa a ono pro vás parťákem na celý jeho život, napište nám nebo zavolejte.