Novinky

Pro další podrobnosti klikněte na nadpis článku.

Štěňátka mají 14 dní a rostou neuvěřitelnou rychlostí. Otevírají očka, z plazivek se stávají skoro chodící miminka. Vrtí ocáskama a z bedýnky už se neozývá jen mlaskání při nasávání mlíčka od maminky, ale i zvuky podobné vrčení a ňafkání😊

V pondělí 21.8. odpoledne se narodila štěňátka barevného vrhu C. Podrobnosti najdete zde.

Tak jako každým rokem jsme se chystali na bíglí tábor. No a protože se vždy může na poslední chvíli něco změnit, dopadlo to tak i u nás .. Že nepojede Boninka, to už jsme věděli, jelikož březost byla potvrzena, ale že i Gracinka zůstane doma ze zdravotních důvodů,☹ s tím jsme nepočítali. Takže nakonec jela sama Andulka.

Konec roku

29.12.2022

Blíží se konec roku a i když letos byl trošku odpočinkový, plány na příští rok s již rýsují. Tak se uvidí...

V polovině září se konala ve Vískách speciální klubová výstava. Po dlouhém zvažování jsem přihlásila Boninku a výsledek: 2 místo ve třídě otevřená v konkurenci 11 fen. Šikulka!!!

Tábor(y)

01.09.2022

V létě, tak jako každý rok 😊 a tentokrát i v kompletní psí i člověčí sestavě. Tábor je naše srdeční záležitost, kdy máme možnost, setkání s lidmi, kteří jsou nám blízcí. Na táboře bylo i s páníčky potomstvo od Boninky, Pejsek Barley, který maminku vizuálně opravdu nezapře 😊 a okatá holčička Bonna - Zoe.

Narozeniny

01.06.2022

V únoru měla osmé narozeniny šéfová Gracinka a my ji přejeme, hlavně ať zdravíčko slouží. Trošku nám holka zbělela, ale není se co divit, když má všechny a všechno na starosti. Pro mě ta nejkrásnější...

Rok 2021

01.01.2022

V roce 2021 se narodila Bonince štěňátka! Náš vrh "B".
Andulka s Gracinkou si užily (a já samozřejmě taky 😊) na bíglím táboře. Tentokrát o něco zkráceném. Vždyť štěňátka doma už běhají a uhlídat je, je pro jednoho velice náročný úkol😊.