Banana Bon-Bon Sunny Side

Bonnie

Boninka je zatím nejmladší člen a mazlík smečky.

Pochází z chovatelské stanice Sunny Side od naší kamarádky Evy Cenkové.

Když byly Gracince tři roky, začali jsme uvažovat o pořízení dalšího pejska a parťáka k ní.. No odolejte, když většina vašich kamarádů, co má bígla, má víc jak jednoho.. :-)

No a co jiného se dalo čekat, když se stalo, že se zrovna u vaší kamarádky podařilo neplánovaně :-) nakrýt .. Taťka Rufík - Csiki Kopo Check Point, byl moc šikovný a maminka Wafle - Vanila Waffle Sunny Side, se mu moc líbila...A štěnátko bylo zamluveno !

A teď, hlavně aby to byla fenečka a tricolor .. Následoval měsíc napětí, dotazování, jak se mamince daří a i obav, bude tam ta vysněná holka..?

Byla :-) Narodili se 1 kluk tricolor a 2 holčičky, 1 tricolor a 1 harepied.

Takže je to jasný, tricolorka bude naše . Nebo ne??? Ona ta harepiedka je tak krásná, a vlastně už jednu tříbarevnou máme.. A vůbec by nebylo špatný, mít jednu světlou a jednu tmavou.. :-)

No jak už je to nyní jasné, máme blondýnku Boninku :-)

Začátky soužití s Grace nebyly úplně ideální . I to se může stát . :-) Pohledy a výrazy Grace mluvily za všechno .. Co jste to sem donesly ? Mám to sežrat ? Fakt to tady zůstane? S tím tady žít nebudu, stěhuji se..

Po týdnu dělání, to štěně neexistuje, si k sobě začaly nacházet cestičku a výsledek je, že jsou to parťačky, které se vzájemně doplňují a jedna bez druhé, to už nejde.

S Boninkou chodím již odmala do Psího Parku, kde se dělá výcvik tzv. pozitivní motivací. Pejsek se tu naučí fungovat podle jasných pravidel a hlavně na základě dobrovolnosti. A člověk, ten se tu učí přemýšlet tak, aby byl pro svého psa čitelný, uměl vnímat jeho pocity, vidět signály, když je něco v nepořádku a hlavně znát svého psa ..

Taky už má za sebou nějakou tu výstavu.. Zatím její nejlepší výsledek je Výborná 3 z Klubové výstavy, což jsem na ni moc pyšná !!!

Boninka je zatím takové mládě. Do všeho se hrne s pomalu nezvladatelnou chutí něco dělat, učit se, pomáhat , hrát si.. Je plná energie. A z toho je to najednou pes mazlící, co miluje lehnout si na sluníčko - naše sluníčková Bubu :-)

Čeká nás spolu ještě moc práce, ale i zábavy a co je nejdůležitější, obě nás to moc bavííííí :-)